Lifestyle

Wynajem hal namiotowych w różnych wariantach

Hale namiotowe są atrakcyjnymi miejscami, które można wykorzystać podczas różnorodnych eventów. W zależności od tego, co pragniemy uzyskać i jak ma wyglądać całe wydarzenie, powinniśmy do niego dobrać odpowiedni namiot. Z tego też względu przedstawiamy kilka ich wersji.

Namioty o odpowiednich wymiarach

Pierwszą i najważniejszą kwestią w przypadku hali namiotowej jest dobre dopasowanie jej wielkości do rodzaju przyjęcia i liczby gości. Eventy, które mają konkretną liczbę gości, z całą pewnością będą pod tym względem łatwiejsze do trafnego oszacowania wielkości namiotu. Przykładem może być wesele, na którym mamy konkretną liczbę zaproszonych osób.

Z kolei eventy otwarte, na przykład odbywające się w plenerze pokazy czy festiwale, mogą zgromadzić różną liczbę osób, która będzie się też z czasem zmieniała. W tym przypadku szacunki są znacznie trudniejsze, dlatego warto zawsze zakładać maksymalną liczbę osób, które się pojawią. W ten sposób namiot nigdy nie okaże się zbyt mały.

Namioty o różnej konstrukcji

Trafny wynajem hal namiotowych oznacza również, że musimy dobrze dopasować rodzaj namiotu i jego konstrukcję do wydarzenia. Warto przede wszystkim zastanowić się, czy zależy nam na prostej konstrukcji (wówczas dobrze sprawdzi się prostokątny, klasyczny namiot) czy raczej na bardziej ozdobnej, gdy warto sięgnąć po gwiazdę.

Niemniej istotne jest również to, czy hala namiotowa posiada okna lub półprzezroczyste ścianki, które mogą stać się atrakcyjnym urozmaiceniem całej przestrzeni. Do wielu z nich warto także dodać podłogę, która jeszcze bardziej podkreśli rangę wydarzenia.