Biznes

Jak zaplanować wakacje?

Nareszcie przybyło nasze wymarzone lato. Wciąż muszę uczęszczać do swojej pracy, jednak zaczęłam już rozmyślać o cudownych wakacjach. Wolne zaplanowałam na koniec sierpnia, więc już za parę chwil będę mogła w końcu wypocząć. Swoje wakacje zorganizowałam w taki sposób, że mam pewność, iż wyjazd będzie wielką wyprawą!

Najpierw z przyjaciółmi planowaliśmy wyruszyć za granicę. Każdego roku odwiedzamy Chorwację, a ona w ogóle mi nie powszednieje, jednakże tym razem woleliśmy spróbować czegoś całkowicie innego. A jeśli zwiedzilibyśmy bałtyckie morze? W końcu Bałtyk także jest całkiem atrakcyjnym morzem, a wypoczynek w Polsce nie musi oznaczać za każdym razem wylegiwania się na piasku. Dodatkowo, obecnie nie chcę jakoś wyjeżdżać ze mojego państwa, bo martwi mnie to wszystko, co dzieje się za granicą. Chcę przeczekać ten ciężki etap w swoim bezpiecznym państwie.

Urlop spędzam więc gdzieś nad polskim morzem. Nie planuję mimo tego nocować w ekskluzywnym, hotelowym pokoju, bo spróbujemy zarezerwować sobie wolny plac na polu campingowym. Wyruszamy ze swoimi namiocikami i śpiworami, rozbijamy obóz, a później robimy sobie małą szkółkę przetrwania. Chcemy wziąć jak najmniejszą ilość gotówki i spróbować przeżyć udane wakacje niskim kosztem. Zamierzamy kąpać się, wylegiwać, maszerować i odwiedzać co ciekawsze okolice, za co praktycznie nic nie będziemy musieli płacić.

Jestem taka rozentuzjazmowana tym wyjazdem, że od niedawna skreślam dni do mojego wypoczynku. Jedziemy koleją, więc nawet podróż może być całkiem przyjemna, ponieważ ostatnio jechałam tak wiele miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, że nareszcie będę mogła spędzić sporą ilość czasu z najlepszymi znajomymi. Uwielbiam ich wszystkich, tak więc moje wakacje z pewnością będą udane!